Landsstyret er Senterungdommens øverste organ mellom to landsmøter. Landsstyret består av fylkeslederne fra alle landets fylker og alle sentralstyremedlemmene.

Akershus Senterungdom
Hans Fredrik Aaby
+47 414 37 837
hfaaby@gmail.com

 

 

 

_DSC0311Aust-Agder Senterungdom
Vexillo Sigurður Håland Aarlid
+47 950 86 042
vexillo.ast@gmail.com

 


 

_DSC0396Buskerud Senterungdom
Ingrid Nikoline Sand
+47 468 98 955
ingridnikoline@hotmail.com

 

 

 

ErleFinnmark Senterungdom
Erle Ollila Guvåg
+47 902 31 773
erleguvaag.sp@gmail.com 

 

 

 

cecilieHedmark Senterungdom
Cecilie Mehl
+47 988 79 811
mehlcecilie@gmail.com

 

 

 

 

ErlendHordaland Senterungdom
Erlend Myrhaug
+47 924 92 204
erlendjohanmyrhaug@gmail.com

 

 

 

Møre og Romsdal Senterungdom
Sondre Ormset
+47 936 95 513
so@sp.no

 

 

 

Nordland Senterungdom

Kim André Haugan Schei
+47 932 67 572
schei.kim.a.h@gmail.com

 

 

 

Nord-Trøndelag Senterungdom

Dorthea Elverum
+47 452 71 909
dorthea.elverum@hotmail.com

 

 

 

Oppland Senterungdom
Marit Sletten
+47 414 29 596
marit-sletten@hotmail.com

 

 

TorbjørnOslo Senterungdom
Torbjørn Bergwitz Lauen
+47 959 69 475
torbjorn@lauen.no

 

 

 

Rogaland Senterungdom
Sandra Christin Brochmann Skarholm
+47 407 46 378
sandra.skarholm@hotmail.com

 

 

 

EmmaSogn og Fjordane Senterungdom
Emma Berge Ness
+47 959 02 183
emma-ness@hotmail.com

 

 

 

Eline SteneSør-Trøndelag Senterungdom
Eline Stene
+47 468 50 912
elinestene1999@gmail.com

 

 

 

Telemark Senterungdom
Odin Dybdahl Aarlid
+47 902 75 208
odinaadybdahl@hotmail.no

 

 

 

Regine SolliTroms Senterungdom

Regine Solli
+47 906 25 274
regine_solli@hotmail.com

 

 

 

 

AnjaVest-Agder Senterungdom
Anja Ninasdotter Abusland
+47 948 22 342
anja.ninasdotter@hotmail.com

 

 

 

Vestfold Senterungdom
Henriette Sørbøe Andreassen
+47 930 12 981
henriettesorboe@gmail.com

 

 

 

Østfold Senterungdom
Mattis Minge
+47 971 08 061
mattis-minge@hotmail.no

Share This